Szakmák Éjszakája 2018

Szakképzési Centrum Tájékoztatója
Központi Tájékoztató

Indul a „Szakmák éjszakája”

Szolnoki Szolgáltatási SZC

Örömmel értesítünk minden kedves érdeklődőt, hogy 2018. április 13-án újra lesz „Szakmák Éjszakája”. Megalakultak a kreatív, elkötelezett tagokból álló munkacsoportok. A Szolnoki Szolgáltatási Szakképzési Centrum valamennyi tagintézménye elkészítette a javaslatok begyűjtése után a színvonalas, szakmai programok leírását, ütemezését. A programtervek kialakítása során figyelembe vettük a különböző korosztályok érdeklődési körét. Igyekeztünk az előző tanévben a „Szakmák Éjszakájának” sikeres eseményeit tovább fejleszteni és újakat kitalálni. Felelevenítettük a jó hangulatú 2016-ban megrendezett nagyszabású programjainkat, elővettük az ott készült fotókat, melyből válogatunk a honlapunkra is. Összeírtuk a lehetséges támogatók névsorát, hogy minél magasabb színvonalon valósíthassuk meg a rendezvényt. Meghatároztuk a megszólítani kívánt célcsoportokat és több munkamegbeszélést tartottunk: szakmáink és a rendezvény népszerűsítését tűztük ki célul.

A Keróban 26 féle érdekes program várja a „Szakmák éjszakáján”  az érdeklődőket, az általános  és középiskolásokat és a felnőtteket.  Színes és szórakoztató programokat kínálunk. Az érdeklődők megismerhetik az itt oktatott szakmák titkait.  Ízelítő a programokból: Amikor a terített asztal műremekké válik, Tervezd meg éttermed reklámhordozóit, Ehető marcipánfigurák készítése, Flambírozás, Koktélkészítés, Öregtészta fiatalosan.

Minden program ingyenes!

A helyszínek között kisvonat szállítja a látogatókat.

Mikor: 2018. április 13-án pénteken   18.00 – 22.00 óráig! Aki hallja adja át!

Szakmázzunk együtt sülve-fűzve a KERÓ-ban 2018-ban is!
Itt a szakma, áll a bál,
keringőzik a kanál.
(...)